לוגו חן קצביץ פרסלר

הצהרת נגישות

הסדרי נגישות ד"ר חן קצביץ' פרסלר
ד"ר חן נוקטת במירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שכל איש ואישה בעלי מוגבלות יוכלו לקבל את השירותים הניתנים, באופן עצמאי ושוויוני (במקומות המיועדים ללקוחות).

 

הסדרי נגישות מבנים: 
לעסק אין מבנה קבוע לכן כל פגישת עבודה מתבצעת בביתי העסק של הלקוחות או בזום.

 

נגישות אתר האינטרנט 
אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולמבוגרות ומבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.

מידע על נגישות האתר 

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך 0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, המלצתינו לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

מסירת מידע בפורמט נגיש – ד"ר חן קצביץ' מעמידה לרשות לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם ד"ר חן קצביץ' פרסלר.

יש לציין כי אני ממשיכה במאמצים לשפר את נגישות העסק כחלק ממחויבותי לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכנו אותי בכך, ואעשה מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

 

פרטי ליצירת קשר:

שם: חן קצביץ' פרסלר

טלפון: 050-5201080

דוא"ל: chenka10@gmail.com

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 06/09/2022